logo FAT PIPE
Mistři hrají s hokejkami FAT PIPE

Mistři hrají s hokejkami FAT PIPE

Mužský tým FAT PIPE Florbal Chodov navázal na loňský titul žen a konečně získal mistrovský pohár! Byla to hlavně týmová práce, ale i tak byli nejvíce vidět 3 hráči, kteří už pravidelně nastupují i v reprezentaci a získali bronz na posledním mistrovství světa - kapitán a jeden z nejlepších obránců u nás Tomáš Sýkora, vynikající střelec Tom Ondrušek a vítěz kanadského bodování v základní části i v play off Patrik Dóža alias Paddy. Všichni tito mistři hrají s hokejkami FAT PIPE. Postupně představíme všechny hvězdy a esa FAT PIPE a jejich hokejky. Tomáš Sýkora používá hokejku G 29, která je vyrobena z japonského fresh 100% karbonu a je velmi lehká (samotná tyč váží pouze 100g). Pro dokonalou střelbu i přesnou přihrávku si vybral čepel JAB. Tomáš je velkým vzorem pro mladé obránce, a proto jsme nechali vyrobit  plakáty (viz foto), které budeme brzy rozdávat jeho příznivcům.

celý článek

BEAT BOW 27 SMU black

BEAT BOW 27 SMU black

Hokejka BEAT BOW 27 SMU black je limitovaná edice, která byla vyrobena na Superfinále a nyní se prodává exkluzivně jen na obchodech a e-shopu Florbal.com za 2.190 Kč. Jedná se o karbonovou tyč s hokejovým držením. Hokejka je placatá - tzv.FLAT a velmi se podobá oválnému držení. Je lehce prohnutá, takže umožňuje jednodušší střelbu. V kombinaci s čepelí JAB, kterou používá Patrik Paddy Dóža, je to nádherná střílející černá kráska, která se hodí do všech soubojů. Tyč je z karbonu, takže je velice lehká, ale díky dvojitému flexu i velmi odolná!

celý článek

Paddy a hokejka BEAT 27

Paddy a hokejka BEAT 27

Paddy tuto sezónu dlouho vybíral tu nejvhodnější hokejku FAT PIPE. Před odchodem do Pixba hrál s hokejkou Cobra Naja, ale ta se už pro český trh nevyrábí. Po návratu z Pixba zkoušel postupně G29 s čepelí JAI ALAI, ORC 27 s čepelí ORC, Raw Concept 27 s čepelí JAB, ale nakonec se rozhodnul pro BEAT 27 s čepelí JAB a rozhodně to byla správná volba. Z výborného střelce se stal ještě lepší nahrávač a celkový účet za 33 zápasů je 45 gólů + 47 nahrávek + mistrovský titul a mnoho pěkných kliček pro oko diváka jako v Superfinále u rozhodujícího gólu!

celý článek

PADDY a FAT PIPE slaví první titul!

PADDY a FAT PIPE slaví první titul!

Patrik Paddy Dóža konečně slaví titul! Celá sezóna byla pro tým FAT PIPE Florbal Chodov vynikající a Superfinále v úžasné atmosféře bylo nádherným ukončením úspěšné sezóny. Neděle byla pro Paddyho opravdu náročná. Nejdříve si o přestávce ženského Superfinále převzal cenu pro vítěze kanadského bodování v základní části, poté prodal pár svých dresů a hokejek BEAT 27 s čepelí JAB u stánku FAT PIPE, stačil i rozdat a podepsat několik plakátů svým příznivcům a pak vlítnul na hřiště a vyhrál titul! :-)

celý článek

FAT PIPE a Trophy on Air!

FAT PIPE a Trophy on Air!

Skvělé jídlo, pití, hudba a florbal pod širým nebem!
FAT PIPE bude u toho a bude nabízet výprodej hokejek ze staré kolekce od 400 Kč, nová bavlněná trika za akční cenu 350 Kč, nové čepele BOOM za akční cenu 500 Kč a k vyzkoušení budou už nové testovací hokejky z kolekce 2015/16!

celý článek

Superfinálová nabídka!

Superfinálová nabídka!

Superfinále se blíží a Fat Pipe společně s prodejnou Florbal.com pro Vás připravili zajímavou nabídku:-) U stánku Fat Pipe v O2 aréně i na prodejně Florbal.com můžete nakoupit speciální model hokejky FAT 28 s čepelí JA ALAI za super cenu 1.000 Kč a další výrobky za speciální superfinálové ceny!

celý článek

BOOM! A JE TO TADY!

BOOM! A JE TO TADY!

Nová limitovaná edice holí Fat Pipe BOOM přichází na trh v prosinci. Nová čepel BOOM se využije i na speciální model hole G27. Je to pouze limitovaná edice na prosinec a nabídka platí jen do vyprodání zásob.

celý článek

Nová kolekce hokejek King Cobra a Cobra Naja je tu!

Nová kolekce hokejek King Cobra a Cobra Naja je tu!

A je to konečně tady! Nová kolekce hokejek King Cobra a Cobra Naja už je v ČR. Tyto hokejky jsou určeny pro švýcarský trh, ale protože i v ČR je dost příznivců těchto specificky zahnutých holí, tak jsme určité množství pro vás dovezli :-)

celý článek

Předsezónní turnaj pro amatéry 7. září od ZahrajemSi.cz!

Předsezónní turnaj pro amatéry 7. září od ZahrajemSi.cz!

Fat Pipe podporuje mladý projekt kvalitních florbalových turnajů pro amatéry. Webový portál ZahrajemSi.cz připravuje po úspěšném květnovém klání další jednodenní akci, Podzimní Open 2014, které se bude konat první záříjovou neděli (7.9. 2014) v SH Kunratice v Praze. Účastníci se mohou těšit na vydatnou porci napínavých florbalových soubojů, výborné zázemí, turnajové benefity a atraktivní ceny.

celý článek

Fat Pipe na Superfinále!

Fat Pipe na Superfinále!

STÁNEK FAT PIPE
neděle 13. 4. 2014, O2 Arena

Speciální cenová nabídka hokejek od 300Kč
předstvení nové kolekce 2014/15
autogramiáda Matěje Jendrišáka a dalších hvězd 

celý článek

Gratulace nejlepším hráčům v kanadském bodování!!

Gratulace nejlepším hráčům v kanadském bodování!!

Fat Pipe je hrdý na to, že s jejich hokejkami hrají nejlepší hráč v kanadském bodování, nejlepší nahrávač a 2. nejlepší střelec:

Matěj Jendrišák (Chodov Praha) – nejlepší hráč v kanadském bodování (27 branek + 28 přihrávek)

Petr Novotný (Mladá Boleslav) – nejlepší nahrávač (7 branek + 34 přihrávek)

Tom Ondrušek (Chodov Praha) – 2.nejlepší střelec (35 branek + 9 přihrávek)

 

celý článek

Sportagon CZ začíná výprodej!

Sportagon CZ začíná výprodej!

Dnes začínáme vyprodávat vybrané položky Fat Pipe, Walter a Score (viz příloha). Nabídka platí do vyprodání zásob!!

Tento týden přijímáme objednávky až do pátku 20.12. do 11 hod. a poté je ihned připravíme k expedici přes PPL.

Nabídku s cenami naleznete ZDE.

 

celý článek

Fat Pipe a florbalové kempy pro děti

Fat Pipe a florbalové kempy pro děti

Fat Pipe zavítal v letních dnech mezi děti na florbalové příměstské tábory v Praze. Na základě dohody s DDM Praha 10 a klubem Start Kunratice podporuje každý rok tento typ táborů. 

celý článek