logo FAT PIPE

Nová kolekce Fat Pipe a turnaj Dino open v Plzni

Fat Pipe se vydal na další letní turnaj a navštívil město Plzeň. V sobotu 13.7.a v neděli 14.7. se v hale Lokomotiva Plzeň prezentovala  nová kolekce Fat Pipe na sezónu 2013/2014.

V sobotu 13.7.a v neděli 14.7. se v hale Lokomotiva Plzeň, Úslavská  ul.  prezentovala  nová kolekce Fat Pipe na sezónu 2013/2014. Fat Pipe společně s obchodním partnerem firmou Indoorsport připravil možnost testování nových hokejek v rámci turnaje Dino open. Tato akce je největší florbalová událost v regionu, a proto ji navštívilo i jedno z největších es Fat Pipe, nejlepší florbalista v ČR v posledních letech – Radim Cepek. O jeho autogramiádu byl velký zájem, a to hlavně mezi dívkami Usmívající se Hráči byli spokojeni, že si o přestávkách mezi zápasy vyzkoušeli různé typy nových hokejek. Někteří odvážnější se nespokojili s krátkým časem o přestávkách, a tak je testovali i přímo v zápasech Usmívající se. Pro některé hráče to byla šťastná volba, a tak se z nich stali také nová esa Fat Pipe, protože se nebáli si vybrat svoje eso J Na této akci už se objevily i první hráčky s novou limitovanou edicí Fat Pipe Angry Birds. Největší zájem je zatím o růžová a červená potítka a čelenky. Čelenku nejlépe prezentovala slečna Klára.

2Dino-open-2013_2.jpg

 

 

Za Fat Pipe můžeme jen dodat, že turnaj Dino open je výborná sportovní událost a díky povedeným večerním akcím i úžasná společenská událost Usmívající se Fat Pipe už se těší na příští rok Usmívající se Pod článkem najdete i pár fotek z turnaje.

 

Dino-open-2013_1.jpg

 

 

Dino-open-2013_3.jpg