logo FAT PIPE

Nová kolekce Fat Pipe a turnaj Hornets cup v Rožnově

Fat Pipe se vydal na další letní turnaj a navštívil město Rožnov pod Radhoštěm. V sobotu 20.7.a v neděli 21.7. se v jedné z hal  prezentovala  nová kolekce Fat Pipe na sezónu 2013/2014. 

Fat Pipe společně s obchodním partnerem firmou 4florbal.cz připravil možnost testování nových hokejek v rámci turnaje Hornets cup. Tato akce je velmi populární florbalová událost v regionu, a proto ji pravidelně navštěvuje i jedno z největších es Fat Pipe, nejlepší florbalista v ČR v sezóně 2011/2012 – Matěj Jendrišák. Se svým týmem a hokejkou Fat Pipe opět obhájil turnajové vítezství Usmívající se Při nájezdech dokonce testoval i novou hokejku ORC 27 a s přehledem dával gól za gólem, i když při některých nájezdech nepoužíval obuv  Usmívající se 

Fat-Pipe-231.jpg

Většina ostatních hráčů si vyzkoušela různé typy nových hokejek Fat Pipe a Icon u stánku firmy 4florbal.cz. Někteří zkoumali  podrobně všechny výhody nových vaků ICON, které nabízíme na trhu společně se značkou Fat Pipe.  Na tomto turnaji už se nabízely i čelenky a potítka z nové limitované edice Angry Birds. Za Fat Pipe můžeme určitě potvrdit, že turnaj Hornets cup je úžasná sportovní  a společenská událost Usmívající se Fat Pipe bude rád součástí této akce i příští rok Usmívající se Pod článkem najdete i pár fotek z turnaje.

Fat-Pipe-227.jpg

 

Fat-Pipe-226.jpg

 

Fat-Pipe-236.jpg