X
Mezisoučet 0
Doručení 0
Celkem 0

Blog

Článek
14. 11. 2018

JSME FAT PIPE. JSME ONLINE. JSME TU PRO VÁS!

Ve 21. století je potřeba být vidět, být ONLINE! Proto jsme pro vás v listopadu 2018 spustili e-shop s kompletním sortimentem finské florbalové značky FAT PIPE.

Zobrazit více
Článek
15. 02. 2021
Poznejte novou ambasadorku FAT PIPE

Marie Havlíčková patří k největším talentům českého ženského florbalu. MS juniorek by ji nemělo minout, v 19 letech už má za sebou i starty za seniorskou reprezentaci. A k Vánocům dostala speciální dárek, jako první florbalistka v Česku bude ambasadorkou značky FAT PIPE. Co na to obránkyně Florbalu Chodov říká?

Zobrazit více
05. 10. 2020
Uzavření expedice z důvodu karantény.

„Dobrý den zákazníci FAT PIPE, z důvody nákazy COVID19 a s tím spojené karantény, máme v těchto dnech uzavřenou expedici. Nemusíte se bát, Vaše objednávky dále shromažďujeme a všechny je pro Vás v nejbližší možné době připravíme! Musíme však dbát pravidel s karanténou spojených a objednávky připravíme, hned jako to bude možné. Pokud vše půjde podle plánu, tak Vaše objednávky budeme schopní připravovat opět od 14.10.!!!

Zobrazit více
Video
01. 10. 2020
Už jste dostali K.O.?

Ať hodí kamenem, kdo si někdy nenamlel ústa. Kdo neměl chuť se vším praštit. Kdo nechtěl rozlámat florbalovou hůl a začít chodit třeba na keramiku. Asi vás pár bude, že? Pády se nevyhýbají ani největším hvězdám. Jen je potřeba vzít je za správný konec. Zvednout se, poučit a bojovat! A odměna se dostaví, to mi věřte! O tom je příběh, který jsme vystavěli kolem modelové řady K.O.

Zobrazit více
Článek
18. 04. 2020
Přinášíme rozhovor s brand manažerem značky Mizuno, panem Danielem Hájkem.

Skvělá věc se podařila! Na našem e-shopu FAT PIPE spouštíme velký projekt roku 2020. Uzavřeli jsme úzkou spolupráci s japonskou renomovanou značkou sportovní obuvi MIZUNO. Jak spolupráce vznikala a jak by měla vypadat společná budoucnost? Na to jsme se zeptali Daniela Hájka, brand manažera Mizuno ve firmě LevelSportKoncept s.r.o., který na této pozici pracuje od roku 2013.

Zobrazit více
Článek
17. 04. 2020
Přinášíme rozhovor s našim obchodním manažerem, Tomem Ondruškem.

Přinášíme také rozhovor se zástupcem naší firmy FAT PIPE, konkrétně s obchodním manažerem, Tomem Ondruškem. Reprezentačního útočníka jsme se ptali, jak spolupráce s obuvní značkou Mizuno vznikala, jak bude probíhat komunikace na sociálních sítích, i jaký je plán na následující období.

Zobrazit více
Článek
25. 11. 2019
Ondrušek má svou unikátní hůl

Tom Ondrušek má zlaté ruce, v dresu Chodova a národního týmu nastřílel stovky branek. Teď účastník čtyř seniorských mistrovství světa svou šikovnost posunul o další level, jako správný kutil si v dílně ve Slaném během jednoho odpoledne vyrobil nový pracovní nástroj! Alespoň tak to s nadsázkou vypráví promo video od FAT PIPE CZ, které představuje limitovanou edici holí K.O. 27 a F.P. 32 designovanou samotným TO25!

Zobrazit více
Článek
17. 10. 2019
FAT PIPE s vámi zacvičí!

Focení textilu na florbalovém place mezi mantinely? Nebo před klíčovacím bílým plátnem? Řekli jsme DOST, stačilo! Martina a Karel na sebe hodili podzimní kolekci FAT PIPE a vyrazili do fitka. Byla to jízda, mákli si a slušně to jiskřilo. A co je hlavní: náš fotograf byl přitom!

Zobrazit více
Video
30. 04. 2019
Pozvánka Jakuba Koháka na FP výprodej!

Český filmový a reklamní herec, ale hlavně sportovec tělem i duší Jakub Kohák vás v krátkém videu zve na velký březnový výprodej.

Zobrazit více
Článek
08. 04. 2019
FAT PIPE na Superfinále v Ostravě

Všichni čtyři finalisté jsou známi, SHOW brzy začne! Podruhé se florbalový svátek jménem Superfinále uskuteční v Ostravě, podruhé u toho nebude chybět Fat Pipe. Stánek i tři hvězdní prodejci budou v neděli 14. dubna připraveni v prvním podlaží Ostravar Areny od brzkých ranních hodin. Na jaké pecky se můžete těšit? Do "kuchyně" finského brandu Vás vezme obránce Chodova a účastník prosincového MS Martin Pražan. "Nejdůležitější informace asi je, že bude k nahlédnutí nová hůl RAW CONCEPT 27...

Zobrazit více
Článek
04. 03. 2019
Ceny zase dostaly KO. Doražte na FAT PIPE výprodej

Ježíšek není neomylný. Pokud jste pod vánočním stromkem nenašli vysněné florbalové nádobíčko, do narozenin máte daleko nebo si prostě jen chcete udělat před koncem sezony radost, máme pro vás alternativu. Celkově třetí výprodej finské značky FAT PIPE. Pompézní akce proběhne od čtvrtka 14. března do soboty 16. března v Showroomu v Urešově ulici! Těšíte se? My ano!

Zobrazit více
Video
04. 12. 2018
PRÁZDNINOVÝ VÝPRODEJ

Opět Vás zveme na prázdninový výprodej produktů značky FATPIPE.

Zobrazit více
Video
04. 12. 2018
Rozhovor s Tomášem Sýkorou

Rozhovor s kapitánem a dlouhodobou oporou superligového Chodova Tomášem Sýkorou.

Zobrazit více
Video
04. 12. 2018
FATPIPE VÝPRODEJ!

Zveme Vás na výprodej kolekce 2017/18 značky FATPIPE, který se uskuteční od 22.- 24,3.

Zobrazit více
Video
04. 12. 2018
FAT PIPE Poradna: Jan Barák

Na FACEBOOKU jste měli možnost položit Janu Barákovi jakoukoli otázku. Jak si s nimi poradil můžete vidět v tomto dílu FAT PIPE Poradny, který jsme pro Vás natočili.

Zobrazit více
Video
04. 12. 2018
Prohlídka nové šatny Chodova

Reprezentační obránce Martin Pražan Vás dnes ve videu provede zbrusu novou šatnou klubu z Jižního města.

Zobrazit více
Video
04. 12. 2018
Vánoční překvapení, Trailer

Pomalu ale jistě se nám blíží období Vánoc, proto jsme si pro Vás připravili maličkou ochutnávku toho, co pro Vás na svátky chystáme.

Zobrazit více
Video
03. 12. 2018
FAT PIPE Poradna: Martin Pražan

Na FACEBOOKU jste měli možnost položit Martinovi Pražanovi jakoukoli otázku. Jak si s nimi poradil můžete vidět v tomto dílu FAT PIPE Poradny, který jsme pro Vás natočili.

Zobrazit více
Video
19. 11. 2018
FAT PIPE Poradna: Tom Ondrušek

Na FACEBOOKU jste měli možnost položit Tomu Ondruškovi jakoukoli otázku. Jak si s nimi poradil můžete vidět v tomto dílu FAT PIPE Poradny, který jsme pro Vás natočili.

Zobrazit více