Tašky & batohy

BLACK - SMALL STICK BAG
Vak na 1-4 hole, s nastavitelným popruhem na rameno a hlavní kapsou na hole. Tento model se vyrábí v černé barvě s bílým nápisem FAT PIPE.
499,00 Kč
GLOW - REFLEXNÍ BATOH
Reflexní, módní batoh určený na denní nošení. Je nejmenší z naší kolekce, objem má 25 litrů. V přední části má menší prostor na zip na drobnosti.
999,00 Kč
STICK BACK PACK
Velmi oblíbený sportovní batoh vhodný, jak na osobní věci, tak sportovní vybavení. Součástí je vak na 1-2 hole, prostor pro sportovní láhev a drobnosti. Vychytávkou je i ochranný obal na omotávku a možnost vyplnění svého čísla, jako podpisu. Důležité je, že má i reflexní lemování do tmy pro maximální bezpečí Vašich dětí.
1 299,00 Kč
DROW - SMALL STICK BAG JUNIOR
Vak na 1-4 hole do délky 96 cm. S nastavitelným popruhem na rameno. S hlavní kapsou na hole a s menší kapsou zvenku na drobnosti a doklady. Tento model se vyrábí v černé barvě s šedým prošívaným nápisem FAT PIPE.
649,00 Kč
DROW - SMALL STICK BAG
Vak na 1-4 hole. S nastavitelným popruhem na rameno. S hlavní kapsou na hole a s menší kapsou zvenku na drobnosti a doklady. Tento model se vyrábí v černé barvě s šedým prošívaným nápisem FAT PIPE.
699,00 Kč
DROW - PRO BAG
Dvoukomorový vak rozdělený pro vybavení a hokejky. Polstrované ramenní popruhy pro pohodlnější přenášení. Vnější zapínací kapsa na klíče. Uvnitř naleznete dvě kapsy a externí taštičky na prádlo nebo boty. Ideální na uskladnění 1-6 holí. Dostupný v černé barvě s šedým prošitým nápisem FAT PIPE.
1 999,00 Kč
DROW - EQUIPMENT BAG
Nejprodávanější taška pro hráče a hráčky. Ideální velikost 60 litrů. Dvě postranní kapsy, jedna na osobní věci a druhá s prodloužením na venkovní nebo sálovou obuv. Na straně velký šedý vyšitý nápis FAT PIPE. Na straně možnost vybarvení čísla, jako podpisu.
1 299,00 Kč
DROW - BIG STICK BAG JUNIOR
Lehký jednokomorový vak velikostně až na 10-15 kusů holí. Páskové ramenní popruhy pro snadnější manipulaci. Uvnitř naleznete dvě drobnější kapsičky ideální na klíče nebo doplňky. Vyrábí se na hole do 96 cm. Dostupný v černé barvě s šedým prošitým nápisem FAT PIPE.
899,00 Kč
DROW - BIG STICK BAG
Lehký jednokomorový vak velikostně až na 10-15 kusů holí. Páskové ramenní popruhy pro snadnější manipulaci. Uvnitř naleznete dvě drobnější kapsičky ideální na klíče nebo doplňky. Dostupný v černé barvě s šedým prošitým nápisem FAT PIPE.
1 299,00 Kč
DEVON - BATOH S LED PÁSKEM
Spíše sportovní batoh určený na sportovní věci, třeba na trénink. Vyrábíme v černo-šedé a šedo-růžové variantě. Zajímavostí, že batoh má  LED světlo pro bezpečnost za tmy. Objem 28 litrů.
899,00 Kč
BLACK - BIG STICK BAG
Jednokomorový lehký vak na 10-15 holí. S možností spojení popruhů a nošením v ruce. Vyrábí se v černé variantě s bílým nápisem FAT PIPE z boku vaku.
799,00 Kč
VAIL - BATOH
Batoh vhodný pro všechny účely. Ideální vypolstrovaný prostor na tablet, mobil nebo notebook. Má i mnoho kapes na zip na drobnosti. Objem 28 litrů. 
699,00 Kč
RADAR - BIG TROLLEY BAG
Největší taška z naší kolekce, objem až 95 litrů. Je oblíbená a doporučená především pro brankáře. Výhodou je, že jako jediná má pojízdné kolečka a funkci výsuvného držadla pro snadnou manipulaci. Taška má i dvě postranní kapsy na drobnosti nebo osobní věci.
2 699,00 Kč
VAK NA MÍČKY
Vak až na 100 florbalových míčků s vrchním logem a zapínáním na zip. Z bočních stran průhledný síťovaný materiál. Dostupný v černé barvě. 
799,00 Kč
  • Sleva
-20%
SMALL STICK BAG CLASSIC
Vak na 1-4 hole, s nastavitelným popruhem na rameno a hlavní kapsou na hole. Tento model se vyrábí v stříbrnomodré barvě s bílým nápisem FAT PIPE.
749,00 Kč 599,20 Kč