Tašky & VAKY

SMALL STICK BAG
Seniorský vak z pevnějsího materiálu až na 4 hole s nastavitelným popruhem, obsahující malou venkovní kapsu na zip. 
699 Kč
DROW - PRO STICK BAG
Seniorský dvoukomorový vak až na 6 holí, se samostanou kapsou na hole a druhou na další vybavení. Obsahuje i malou venkovní kapsu na zip. 
1 999 Kč
DROW - BIG STICK BAG
Seniorský jednokomrový vak z pevnějšího materiálu až na 15 holí, s dvěma popruhy a vnitřmíni kapsami. 
1 299 Kč
PAXTON - BATOH S LED PÁSKEM
Batoh na sport i volný čas s 18 litrovým objemem. Všitá LED páska pro zvýšení bezpečnosti ve tmě na silnicích nebo volném prostranství. Vyráběný v modré a růžové barvě.
999 Kč
COACH - BRAŠNA NA LAPTOP
Taška s objemem 18 l určená pro trenéry. Kapsy pro přenos trenérského vybavení i notebooku. Možnost nosit jako batoh na zádech nebo jako příruční tašku.
999 Kč
BIG STICK BAG JR.
Juniorský jednokomorový vak s vnitřními kapsami až na 15 holí. Určený pro hole do maximální délky 96 cm.
899 Kč
SMALL STICK BAG JR.
Juniorksý vak až na 4 hole s nastavitelným popruhem, obsahující malou veknkovní kapsu na zip. Určený pro hole do maximální délky 96 cm.
649 Kč
BIG TROLLEY BAG
Největší taška z naší kolekce s objemem 95 l a několika venkovními kapsami. Taška má kolečka a výsuvné madlo pro lepší manipulaci. 
2 699 Kč
STICK BACKPACK
Velmi oblíbený sportovní batoh vhodný, jak na osobní věci, tak sportovní vybavení. Součástí je vak na 1-2 hole, prostor pro sportovní láhev a drobnosti. Vychytávkou je i ochranný obal na omotávku a možnost vyplnění svého čísla, jako podpisu. Důležité je, že má i reflexní lemování do tmy pro maximální bezpečí Vašich dětí.
1 349 Kč