AKCE

  • Sleva
-86%
BRANKÁŘSKÝ DRES VOLNÝ
Brankářský dres z polyesteru, k dostání v černém i netradičním růžovém provedení. Není vycpaný, ideální v kombinaci s polstrovanou brankářskou vestou Protective XRD, nebo brankářskou vestou Protective. Je vzdušný a rychle schnoucí. Na černém i růžovém podkladu je balonek snadno viditelný.
1 399 Kč 199 Kč
  • Sleva
-86%
BRANKÁŘSKÝ DRES POLSTROVANÝ JUNIOR
Černý brankářský dres z polyesteru pro mladší brankáře. Vycpávky na ramenou, loktech a hrudi dobře tlumí balonek. Na černém podkladu je zpravidla bílý balonek snadno vidět.
1 400 Kč 200 Kč
  • Sleva
-30%
JENSEN - MIKINA
Elegantní, pohodlná mikina s dlouhými rukávy vhodná na denní nošení. Jednoduchý design s logem FAT PIPE factory na hrudníku. Vyrobena z ovčí vlny. Velmi příjemný materiál.
749 Kč 524 Kč
  • Sleva
-25%
NOBEL - TRIKO
Pohodlné triko s krátkým rukávem, vhodné na denní nošení. Jednoduchý design s logem FAT PIPE factory na hrudníku. Vyrobena z kombinací polyesteru a elastanu. Velmi příjemný materiál. Dostupné v černé i šedé barvě.
399 Kč 299 Kč
  • Sleva
-25%
LORD - TRIKO
Pohodlné triko s krátkým rukávem, vhodné na denní nošení. Jednoduchý design s logem FAT PIPE na hrudníku. Vyrobena z kombinace bavlny a elastanu. Velmi příjemný materiál. Dostupné v šedé i černé barvě.
399 Kč 299 Kč
  • Sleva
-34%
JAGO - TRÉNINKOVÉ KRAŤASY
Pohodlné kraťasy vhodné na trénink i zápas. Vyrobeno z polyesteru - rychleschnoucího materiálu, který udrží hráčům komfort po celou dobu zátěže. Kraťasy mají všitou vnitřní síťku. Dostupné v černé a modré barvě.
299 Kč 199 Kč
  • Sleva
-34%
KOMPRESNÍ TRENKY
Kompresní trenky vhodné pro každý trénink nebo zápas. Jsou vyrobeny z polyesteru a elastanu, který jim dodává pružnost a dokáže se snadno přizpůsobit.
539 Kč 358 Kč