OSTATNÍ

COMET 27
Kompozitová hůl s kulatým držením.Shaft hole je lesklý s tloušťkou 24 mm. U tohoto modelu volíme základní černou omotávku a čepel RAW v černé barvě. Čepel RAW: Rovná čepel bez předzahnutí na backhandu i forhandu.
699 Kč
COMET 33
Kompozitová hůl s kulatým držením.Shaft hole je lesklý s tloušťkou 24 mm. U tohoto modelu volíme základní černou omotávku a čepel RAW v černé barvě. Čepel RAW: Rovná čepel bez předzahnutí na backhandu i forhandu.
599 Kč
  • Sleva
-30%
G-BOW 27 JAB
Karbonová hůl s kulatým držením a zahnutím ve tvaru luku. U toho modelu volíme čepel JAB ve žluté variantě. Čepel JAB: Naše nejúspěšnější florbalová čepel, která je konkávní po celé délce čepele a s mírně předehlou špičkou. Je to naše nejlehčí čepel. Omotávka STICKY: Tlustší, přilnavá omotávka v šířce 2 mm.
3 499 Kč 2 449 Kč
LONG JOHN
Flobralová hůl vyrobená z kompozitu s kulatým držením. Hůl není schválená pro soutěže pod hlavičkou Český florbal. U tohoto modelu volíme čepel RAGE v černé variantě.  Čepel RAGE: Široká mírně konkávní čepel. Omotávka STICKY: Tlustší, přilnavá omotávka v šířce 2 mm.
1 799 Kč
MINI + MÍČEK
Florbalová kompozitová hůl. V balení je i černý míček. U tohoto modelu volíme základní černou omotávku a rovnou čepel. V balení je i jeden černý míček.
449 Kč
MINIBANDY
Florbalová kompozitová hůl v oranžové variantě v délce 65cm a v zelené variantě v délce 85cm. Hůl je bez omotávky a volíme základní černou omotávku a rovnou čepel
299 Kč
CHILI 29 JAB
Florbalová kompozitová hůl s kulatým držením. Shaft hole je matný s tloušťkou 25,5mm. U tohoto modelu volíme čepel JAB v růžové variantě. Čepel JAB: Naše nejúspěšnější florbalová čepel, která je konkávní po celé délce čepele a s mírně předehlou špičkou. Je to naše nejlehčí čepel. Omotávka STICKY: Tlustší, přilnavá omotávka v šířce 2 mm.
1 599 Kč