OSTATNÍ

COMET 27
Kompozitová hůl s kulatým držením.Shaft hole je lesklý s tloušťkou 24 mm. U tohoto modelu volíme základní černou omotávku a čepel RAW v černé barvě. Čepel RAW: Rovná čepel bez předzahnutí na backhandu i forhandu.
699 Kč
COMET 33
Kompozitová hůl s kulatým držením.Shaft hole je lesklý s tloušťkou 24 mm. U tohoto modelu volíme základní černou omotávku a čepel RAW v černé barvě. Čepel RAW: Rovná čepel bez předzahnutí na backhandu i forhandu.
599 Kč
LONG JOHN
Flobralová hůl vyrobená z kompozitu s kulatým držením. Hůl není schválená pro soutěže pod hlavičkou Český florbal. U tohoto modelu volíme čepel RAGE v černé variantě.  Čepel RAGE: Široká mírně konkávní čepel. Omotávka STICKY: Tlustší, přilnavá omotávka v šířce 2 mm.
1 799 Kč
MINI + MÍČEK
Florbalová kompozitová hůl. V balení je i černý míček. U tohoto modelu volíme základní černou omotávku a rovnou čepel. V balení je i jeden černý míček.
449 Kč
MINIBANDY
Florbalová kompozitová hůl v oranžové variantě v délce 65cm a v zelené variantě v délce 85cm. Hůl je bez omotávky a volíme základní černou omotávku a rovnou čepel
299 Kč