Patrik Dóža

„Hůl Beat 27 je sice specifická svým držením, ale je vždy naprosto přesná a spolehlivá. Doporučuji s čepelí Jab, která je vynikající na kontrolu míčku a střelbu tahem."

Koupit nyní

Tom Ondrušek

„Prvním rokem hraji s holí Raw Concept 27 a jsem nadšený, jak lehká a rychlá hůl to je. Její předností je jak práce s míčkem, tak i rychlá manipulace při napadání. Dlouhodobě hraji s čepelí Raw."

Koupit nyní

Martin Pražan

„Hůl Raw Concept je opravdu nejlehčí hůl na trhu, vybral jsem si ji především pro rychlý pohyb na hřišti. I přes svůj styl hry jsem žádnou nezlomil, to mi dodává sebevědomí se do toho pořádně opřít."

Koupit nyní
1. Garantujeme Vám nejlepší finskou kvalitu
2. Vyberte si florbalovou hůl jako reprezentanti ČR
3. Factory Hook, z továrny ručně zahýbané čepele
4. Nabízíme kompletní servis florbalovým oddílům

Mona Lisa mezi florbalkami

+ Populární čepel Jab z materiálu PE je jasná volba pro neomylné střelce
+ Nejlehčí florbalová tyč na světě z 11ti vrstvého karbonu s nedobroušeným povrchem
+ Nejlehčí omotávka z kvalitního materiálu, pro dokonalý pocit ve tvých rukou
Najdi si vlastní

Novinky

ORION, Limitovaná edice reprezentantů

Textilní kolekce 18-19

Ochranné brýle se zatmavenými sklíčky

Brankařská kolekce, ALL BLACK

Naše produkty

JAB FACTORY HOOK
FACTORY HOOK 2 JAB Naše nejúspěšnější florbalová čepel, ve variantě FH 2 s rovnoměrným a extrémním vyhloubením po celé délce čepele a s mírně továrně ohnutou špičkou. Velmi vhodná pro střelbu a hru forhandem. Je to naše nejlehčí čepel. FACTORY HOOK 4 JAB Naše nejúspěšnější florbalová čepel, ve variantě FH 4 s rovnoměrným vyhloubením po celé délce čepele, se špičkou hodně ohnutou směrem dolů. Velmi vhodná pro střelbu a hru forhandem. Je to naše nejlehčí čepel.
699,00 Kč
BRANKÁŘSKÁ VESTA PROTECTIVE XRD POLSTROVANÁ
Brankářská vesta z nylonu, polyesteru a elastanu, ve které chytá i gólman Florbal Chodov Jan Barák. Revoluční systém polstrování XRD-PADDING balonek nevyráží a umožňuje nad ním perfektní kontrolu. Vzdušnost vesty umocňují vystříhané otvory v podpaží, hybnost rukou při zákroku není díky nim omezena. Na zádech vesty je zip.
3 199,00 Kč
OCHRANNÉ BRÝLE EAGLE EYE II JUNIOR
Ochranné juniorské brýle se ztmaveným sklíčkem, které redukují ostré záření, zlepšují kontrast a zabraňují únavě očí. Pásek těchto brýlí je polohovatelný a nosní podložky nastavitelné. Obsahem balení je také čistící hadříček a tvrdé pouzdro pro bezpečné převážení.
899,00 Kč
BEAT 27
Naprosto atypická florbalová hůl, kterou vyrábí pouze naše firma, připomíná hokejové držení hole. Výhodou je přesné držení hole a velká odolnost proti prasknutí. Je vyrobena z kvalitního karbonu. Shaft hole je matný.
3 999,00 Kč
DALF - TRÉNINKOVÉ TRIKO
Tréninkové tričko vhodné na trénink i zápas. Vyrobeno z polyesteru - prodyšného, rychleschnoucího materiálu, který udrží hráčům komfort po celou dobu zátěže. Jednoduchý design s logem FAT PIPE na hrudníku. .
499,00 Kč
Všechny produkty