Článek
14. 11. 2018

JSME FAT PIPE. JSME ONLINE. JSME TU PRO VÁS!

JSME FAT PIPE. JSME ONLINE. JSME TU PRO VÁS!

Ve 21. století je potřeba být vidět, být ONLINE! Proto jsme pro vás v listopadu 2018 spustili e-shop s kompletním sortimentem finské florbalové značky FAT PIPE. 

FAT PIPE značí kvalitu. Jak pro amatéry, tak pro špičkové hráče reprezentační úrovně. Produkty světové jedničky ve výrobě florbalových čepelí využívají v současné době „superligové“ kluby Florbal Chodov a Florbal Znojmo i desítky menších klubů po celé České republice.

Lídři národního týmu Patrik Dóža, Ondřej Němeček nebo Tomáš Sýkora hrají s florbalovými holemi FAT PIPE. Spuštěním e-shopu začíná nová éra! 

"Cíle e-shopu? Zjednodušit procesy s distribucí a dostat naše produkty mezi ještě větší množství florbalistů. Nejde nám jen o kluby, ale také o koncové zákazníky a jednotlivce," říká reprezentační útočník Tom Ondrušek, obchodní manažer českého distributora FAT PIPE.

Spolu s Ondruškem pro značku pracují i další čeští reprezentanti Martin Pražan a Jan Barák. "Doteď byla dostupnost zboží omezená, nyní bude možné si sortiment obstarat ze 100%. Stále pro nás samozřejmě bude klíčový přátelský a edukativní přístup k našim zákazníkům, na kterém jsme si vždy maximálně zakládali," přidává svůj pohled Pražan.

Co měl na mysli? V roce 2018 FAT PIPE v Česku rozjel speciální poradnu, vlastní video produkci pod názvem Fat Pipe Kamera, společně s Ondruškem podnikl stovky výjezdů do klubů. Virální podobu na sociálních sítích získaly i FAT PIPE dny, kde hvězdy ukázaly, jak tráví všední den, nebo vánoční výjezd s dárkem za mladým brankářem do Mladé Boleslavi. Další projekty se rozjedou v sezoně 2018/19.

Finální podoba e-shopu vzešla ze spolupráce s firmou Pixelmate.

“Jsme opravdu nadšení, že jsme mohli být u zrodu krásného, nového e-shopu pro legendární značku FAT PIPE. Baví nás výzvy, a vybudování úplně nového e-shopu pro zavedenou značku, která ale doteď fungovala pouze offline, bylo dostatečně velkou výzvou. Věříme, že nový e-shop ušetří zákazníkům FAT PIPE mnoho času a pomůže s rozvojem této skvělé značky. Držíme palce,” říká šéfka vývoje, Tereza Nováková z Pixelmate.