Náš příběh

My jsme FAT PIPE

V Helsinkách žili byli dva Fini, přátelé Jussi a Sami, kteří v roce 1996 vyrobili první florbalovou kolekci pod značkou FAT PIPE. Od té doby se píše příběh "tlustých trubek" a FAT PIPE se z rebelské pirátské značky stala jednou z dominantních světových florbalových značek.

Značka FAT PIPE respektuje módní trendy i individuální hráčské schopnosti a tisícům hráčů po celém světe tak tak každoročně přináší novou florbalovou kolekci pro hru na mnoha úrovních od "hobby" hráčů až po profesionální sport.

22 Let zkušeností
67 Fat pipe klubů
12 Spolupracujících
florbalových
obchodů
2 Spolupracujicích
obchodních
řetězců

SPORTAGON CZ

je česká společnost, která od roku 2011 značku FAT PIPE výhradně distribuuje v České republice, na Slovensku a v dalších zemích střední Evropy. Firmu založili a vlastní bývalí hráči Alex a Michal, pracují v ní špičkoví florbalisté (Tom, Martin, Jirka) a mnoho dalších hráčů s ní úzce spolupracuje. Všechny nás spojuje totální vášeň a nadšení pro FLORBAL, jsme takoví FAT PIPE florbaloví fanatici.

Na českém trhu prodáváme kompletní sortiment značky FAT PIPE a také vyrábíme florbalové dresy. Zásobujeme florbalové speciálky a sportovní řetězce, spolupracujeme s florbalovými kluby a školami a nově provozujeme pro naše zákazníky vlastní e-shop. Preferujeme individuální přístup - přesvědčte se sami!